Geologia
Archeologia
Poszukiwania bursztynu
Geologia inżynierska
Badania torowiska

Firma GeoSearch System świadczy usługi w zakresie badań geofizycznych za pomocą zaawansowanego sprzętu renomowanych marek.

W posiadaniu mamy trzy georadary:

Mala HDR GX szwedzkiej firmy MALA GPR
Mala CX szwedzkiej firmy MALA GPR
Acula 9000C szwedzkiej firmy Geoscanners AB
Posiadamy również szeroką gamę anten ekranowanych: 160MHz, 300MHz, 450 MHz, 750 MHz, 1.6GHz co pozwala na pełne spectrum głębokościowe wykonywanych badań. 

Dzięki wykwalifikowanej kadrze pracowników oraz doskonałemu zapleczu sprzętowemu wykonujemy profesjonalnie i kompleksowo projekty z zakresu:

  • Geologii inżynierskiej
  • Geologii złożowej oraz strukturalnej
  • Archeologii
  • Badań Środowiskowych
  • Badań dla budownictwa oraz inżynierii

Firma GeoSearch System wykonuje również badania geofizyczne za pomocą tomografii elektrooprowa (ERT) zestawem ABEM (prod. szwedzkiej) w połączeniu z osmiokanałowym miernikiem: TERRAMETER LS. Wykonujemy pomiary na dowolnych rozstawach elektrod do 5 m, w zaleznosci od rozdzielczości.Posiadamy komplet kabli do badań na rozstawie 2 m i 5 m.

Jesteśmy dynamiczny zespołem ekspertów nieustannie podnoszącym swoje kwalifikacje i umiejętności. Szerokie doświadczenie w geologii i geofizyce pozwala nam wykonywać powierzone nam zadania z pełnym profesjonalizmem.
Dokładamy wszelkich starań, aby wykonane przez nas badania, opinie i dokumentacje spełniały oczekiwania najbardziej wymagającego klienta. Zapraszamy do kontaktu i gwarantujemy satysfakcje z naszych usług.

Działamy na terenie całej Europy

Oferujemy konkurencyjne ceny i szybkie terminy realizacji

Skontaktuj się z nami